Nastavení nástrahy a návnady

 

Použité krmení,jeho velikost,vhodnost dokrmování je jeden z nejdůležitějších prvků FS2.Opět doporučuji nahlédnout do sekce ke stažení a nové nástrahy importovat do hry.Později se bez nich neobejdete.Recept na zvolení univerzálního druhu nástrahy neexistuje.Každý revír je nastaven trochu jinak.Také velikost nástrahy ,kterou použijete na jednom revíru,vůbec nemusí fungovat na stejné ryby v jiném revíru.Tento ač trochu problém je vlastně velkou výhodou.Při změně revíru jste nuceni vždy zkoušet něco jiného.Tím vám tato hra bude přinášet stále nové zkušenosti a výzvy.
 
Zde se naučíte nastavit si do boxu vámi vybrané nástrahy a návnady.Předem si ujasníme co je nástraha a co návnada.Spousta lidí to neví a pak dochází v poradnách ke zbytečným omylům.
 
Nástraha…………vždy se nachází na háčku nebo zavěšena pod háčkem,nastražujete ji.
Návnada…………tou vnadíte v místě lovu,slouží k přilákání ryb
 

 
Přihlaste se do hry otevře se vám MENU HRY

Zde stiskněte TACKLE BOX

 


 

TACKLE BOX

 


 

1-Zde klikněte na záložku BAIT.Pak označte v prostředním sloupci BAIT BOXES.Otevře se vám velký výběr rozličných nástrah.Všimněte si tabulky vpravo.Ta vám podává základní informace o každé nástraze v seznamu.Zleva:Jméno nástrahy,druh nástrahy a vpravo její velikost.
2-Levým klikem na požadovanou nástrahu ji označíte.Označte Worm (Fresh)Lobworm.
Hledání nástrah lze urychlit stisknutím prvního písmene v názvu nástrahy.V našem případě tedy W jako Worm.Vámi zvolená nástraha se objeví v zobrazovacím okně vlevo nahoře.Chcete-li ji přidat do vašeho boxu,stiskněte Fill bait box.Nástraha se objeví v jednom z kulatých oken a je připravena k použití na rybolov.
3-Chcete-li nástrahu odstranit,klikněte na ní v kulatém okně.Tím se vrátí do seznamu nástrah.
4-Takto můžete přidat až 8 různých nástrah.
5-Oblíbené nástrahy lze také uložit pod záložkou SAVE.
 
POZOR-Nástrahy nelze přidávat ani odebírat,jestliže jste právě na nějakém revíru a rybaříte.Vždy musíte ukončit lov a vrátit se do nastavení.
 
 
 
Dále klikněte v prostředním sloupci na GROUNDBAIT
 

 

GROUNDBAIT

 

 

1-Toto je návnada.Tou budete zvyšovat lukrativnost lovného místa.Je tam dost různých druhů, aby jste si vybraly.Na zkoušku označte opět v pravé tabulce Plain crumb mix.
2-Návnada se vám objevila v levém horním zobrazovacím okně.Do svého boxu ji přidáte stisknutím tlačítka Fill bait box v prostředním sloupci.Takto můžete přidat až 4 vnadící směsi
3-Opět si můžete oblíbená nastavení uložit pod vlastní název stiskem SAVE.
4-Návnadu odstraníte kliknutím na ni ve spodním zobrazení.Totožné jako u nástrah.
 
POZOR-Vnadící směsi nelze přidávat ani odebírat,jestliže jste právě na nějakém revíru a rybaříte.Vždy musíte ukončit lov a vrátit se do nastavení.
 
 
 
Po tomto nastavení nástrah a návnad stiskněte CLOSE.Potom spusťte vámi vybraný revír a ukážeme si výměnu nástrah a návnad při rybolovu.

 


 

Libovolný Revír

 

 

 

1-Jste-li na nějakém revíru,stiskněte před nahozením písmeno C na klávesnici.Objeví se vám tabulka viz.foto.
2-Nástraha se vám zobrazí dvakrát.Horní HOOK BAIT je nástraha na háčku nebo zavěšena pod háčkem.To můžete libovolně měnit zaškrtnutím daného okýnka u háčků vpravo nahoře.
Dále u prvního zobrazení máte dvě lišty na které lze přidávat.Horní lišta ukazuje velikost nástrahy (SIZE) a spodní lišta ukazuje množství nástrah (QTY.).
Příklad:BOILIE…vrchní ukazuje velikost kuličky boilie a spodní ukazuje počet kuliček boilie
3-Druhé zobrazení nástrahy(Loose-feed).Toto je již návnada,kterou můžete dokrmovat v lovném místě.Nahodíte a stisknete L.Objeví se vám na obrazovce zelený kurzor.Ten přesunete na lovné místo a pravým klikem myší nakrmíte.Je-li kurzor červený,jste mimo určený prostor pro chytání.
4-Poslední oddíl ukazuje vnadící směs(Groundbait).Stiskem G na klávesnici se objeví opět kurzor a dle předchozího popisu si zakrmíte.
5-Ještě si povšimněte bílých šipek vedle obrázků.Ty slouží ke změnám nástrah a návnad,které jste si vybrali do boxu před rybolovem.
6-Tabulku opustíte stisknutím CLOSE.
 


 

 Připomínky zde:
 
fishing-simulator2@seznam.cz
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JyxoRank - fishing-simulator2.websnadno.cz/JyxoRank Google Pagerank - fishing-simulator2.websnadno.cz/Google PagerankS-Rank - fishing-simulator2.websnadno.cz/S-RankAlexa Rank CZIN.eu Katalog-webu.com Pridat.eu Katalog rybaření