SP Tackle for FS2 

Velmi užitečný prográmek pro orientaci v nástrahách,prutech,vlascích,háčcích a dalších doplňcích v  FS.Tento průvodce vás nechá mimo jiné nahlédnout do složení jednotlivých nástrah,přečtete si informace o vámi používaném háčku,prutu,vlasci a podobně.
 
SPTackle ke stažení - spt3en.rar [334 KB]

Po stažení soubor rozbalte na vámi zvolené místo.
Po otevření spusťe program klikem na SP Tackle viz. foto.
  
 
Otevře se informační okno programu.Zde si můžete přečíst co všechno program obsahuje a v jakém množství.Je toho opravdu dost.
 
 
Nejvíce asi použijete záložku BAITS.Zde si najděte libovolnou nástrahu a klikněte na ni.Objeví se vám kompletní rozbor nástrahy např. barva,obsah látek (sladké ,kyselé,mastné) velikost atd.Stačí jen prostudovat.
 
 
Složka FLIES.Zobrazí se info o umělých nástrahách (mouchy,woblery atd.).Zde opět uvidíme užitečné informace jako barvu nástrahy,v jakém světle je použitelná,jaký měsíc je pro tuto nástrahu ideální,v jaké vodě a hloubce ji používat atd.
 
 
Záložka RODS.Záložka s informacemi o prutech na které lovíte.
 
 
 
Program je velmi povedený a myslím,že vám podá užitečné informace k zdokonalení lovu ryb v FS.
 
 
 
 
 
JyxoRank - fishing-simulator2.websnadno.cz/JyxoRank Google Pagerank - fishing-simulator2.websnadno.cz/Google PagerankS-Rank - fishing-simulator2.websnadno.cz/S-RankAlexa Rank CZIN.eu Katalog-webu.com Pridat.eu Katalog rybaření