Seznámení s hrou

 

Zde se můžete seznámit se základním nastavením všech funkcí v FS2.Věnujte tomu dostatek času.Bez znalostí základních nastavení hry,můžou nastat pro vás zdlouhavě řešitelné problémy.Při správném pochopení se pro vás přidávání revírů,výměna rybářského nářadí či nástrah stane rutinou.
 
Před spuštěním hry, bych doporučoval stažení nejnovější verze 2.13b.Tato verze dovoluje zapisovat rekordy a účastnit se všech dostupných závodů.Tento návod je též testován na této verzi.

 

  

1.Tlačítko NEW MEMBER-zde budete vyzváni k zadání jména lovce (těchto přezdívek můžete zadat více pro několik lovících)
2.DELETE MEMBER-slouží ke smazání již existujícího lovce
3.CLUB CARD-tato složka uchovává data o lovci (např. klubové číslo,jméno atd.)
4.REKORDS-rekordy všech druhů ryb,které lovec doposavad ulovil
5.HELP-nápověda v anglickém jazyce
6.CONTINUE-stiskem vstoupíte do nastavení hry

 

Nyní stiskněte OPTIONS a provedeme důležitá nastavení.

 

 1.DISPLAY-zde vás zajímá prozatím jen přepnutí zobrazování hmotnosti ryb z Lb (liber) na Kg (kilogramy).Vpravo dole stiskněte Kilo´s z OFF na ON.Tím se vám budou zobrazovat veškeré ulovené ryby v kilogramech.

 


 

Dále stiskněte v horních záložkách SOUNDS
 

 

 1.SOUNDS-zde je velmi přínosné nastavení BITE WARNING.Toto nastavení v případě že je aktivní (přepnuto na ON),je při záběru vydán krátký tón hrou.Podle zvuku z reprobeden u vašeho PC je lehké zjistit, který prut právě zabral.Zvuk se ozve z levé nebo pravé reprobedny.Ve většině případů neocenitelný pomocník.Doporučuji aktivovat.

 Další záložka CONTROL obnáší jen nastavení myši,klávesnice atd.Myslím, že tomu se nemusíme blíže věnovat.


 

Dále se posunem na záložku ADVANCED
 

Tato složka je velmi důležitá a pro hru nepostradatelná.Budete ji hodně často využívat k ukládání a mazání nových revírů.

 

 1.ADVANCED-Jak již bylo řečeno, tato složka tzv.Importuje revíry, které jsou v souboru JR2 do hry.Extrahování revíru JR2 si přiblížíme v samostatné kapitole tomuto věnované.Zde jen aby jste věděli na co tato složka je.Při stisku IMPORT ADD-ON se vám otevře složka do které jste extrahovali např.nový revír,nástrahy,pruty,navijáky a ostatní pomůcky k lovu.

 

Složka EDITOR v tuto chvíli není pro vás zajímavá.

Tím jsme skončily nastavení a můžeme se přesunout do sekce Nastavení prutu.


 

 Připomínky zde:
 
fishing-simulator2@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

JyxoRank - fishing-simulator2.websnadno.cz/JyxoRank Google Pagerank - fishing-simulator2.websnadno.cz/Google PagerankS-Rank - fishing-simulator2.websnadno.cz/S-RankAlexa Rank CZIN.eu Katalog-webu.com Pridat.eu Katalog rybaření